טלפון

פרופיל משרד

משרד ששון ושות' מתמחה במתן פתרונות מקצועיים במגוון רחב של סוגיות בתחום המס, תוך מקסום הביצועים הפיננסיים של עסקים, חברות ומוסדות.  

סביבת המס הישראלית רווית הרפורמות, מתאפיינת בשינויים תכופים הנובעים מפסיקה ענפה בתחום, ולפיכך מחייבת תכנון מקיף ואופטימיזציה של מדיניות המס. לצורך כך, קיימת חשיבות רבה לידע מקצועי יישומי רב תחומי הכולל בחובו הן את הפן המשפטי והן את הפן החשבונאי, לניסיון והכרות עם רשויות המס ולחשיבה "מחוץ לקופסא". חזון המשרד הוא להעניק ללקוחותיו שירותים מרחיקי ראות ובעלי מעוף, שיתנו מענה למורכבות בדיני המס ויקלו את נטל המס תוך ניהול מקצועי אחראי ואקטיבי. 

השירותים שאנו מציעים מתייחסים לכלל ההיבטים של דיני המס לרבות:

• מס הכנסה. 

• חוקי עידוד.

• מיסוי בינלאומי. 

• מיסוי מקרקעין. 

• מיסים עקיפים. 

טובת הלקוח ומכלול צרכיו עומדים במרכז העשייה של המשרד. השילוב של התמחות במשפטים יחד עם הבנה חשבונאית והיכולת לנתח את ההשלכות על הדוחות הכספיים מעניק פתרונות מיסוי כוללים והתאמת פתרון מיטבי לפרופיל הלקוח ולפעילותו העסקית. דגש רב מושם על מציאת פתרונות פרקטיים לרבות הסדרים עם רשויות המס, אשר יבטיחו ללקוח וודאות.  מצוינות מקצועית, חשיבה מקורית ויחס וליווי אישי מתווים את דרכו של המשרד.  

המשרד הוקם על ידי תהילה ששון, עו"ד ורו"ח,  בעל תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות, תואר שני במשפטים לרו"ח ותואר ראשון במשפטים. תהילה ששון יוצאת רשות המיסים בהם עבדה 5 שנים כמפקחת בכירה בפקיד שומה למפעלים גדולים. בנוסף, עבדה תהילה ששון ב- KPMG - סומך חייקין כמנהלת בכירה במחלקת המיסים ובתפקידה האחרון הקימה וניהלה את מחלקת המיסים של KPMG סומך חייקין בסניף חיפה.  תהילה ששון חברה בוועדת המיסים של לשכת רו"ח והרצתה עבירה קורסים במיסים במספר במוסדות אקדמיים.

המשרד עובד בשיתופי פעולה עסקיים עם עו”ד, רו”ח ויועצי מס הרואים במשרד כתובת לפתרון סוגיות מס מורכבות או לפתרון יצירתי. בין לקוחותיה לאורך השנים ניתן למצוא חברות אחזקה, חברות קבלניות, חברות ביטוח, בנקים, חברות היי-טק וביוטכנולוגיה, חברות בתחום התעשייה ולקוחות פרטיים.